Nog even nagenieten van de vakantie

Stem


De score voor dit artikel is:

Delen

Nog even nagenieten van de vakantie Vind je ook zo jammer dat de vakantie alweer achter de rug is? Blijf dan thuis nog even nagenieten. Zo hou je de vakantiesfeer er in.

Nog even nagenieten van de vakantie

We eten Italiaans, Frans, Spaans, Thais...
Droom je nog van die heerlijke Griekse sla, die zalige pasta’s of die pittige Thaise gerechten? Zet die thuis dan op tafel. Dat kost niet meer moeite dan je doordeweekse pot. Door de tafel bijpassend te dekken (doe je zelf ooit brood in een mandje?) verhoog je het vakantiegevoel. Vooraf serveer je natuurlijk jullie favoriete vakantieaperitiefje, en de kinderen krijgen nu natuurlijk ook ijs toe.

Muziek
Er was vast muziek die je op vakantie draaide, of liedjes die jullie meezongen in de auto naar Zuid-Frankrijk. Zet die muziek gewoon nog eens op.

Breng sfeer met je mooiste souvenirs
Als kerststukjes kunnen, kunnen vakantiestukjes ook. De bijzondere keien die je op het strand vond, kun je uitstallen op de schouw of de salontafel. En de kids kunnen hun schelpen op karton plakken en inlijsten. Denk even terug aan de bloemen die je op vakantie zag. Lavendel, zonnebloemen, orchideeën? Zet die bloemen in een vaasje zetten.

Fotogalerijtje
Die leuke vakantiefoto’s belanden meestal in de kast of ze blijven op je harde schijf staan. Zonde! Koop van een paar dezelfde, handige (en meestal goedkope) wissellijstjes en zet ze in een lange rij naast elkaar op de kast of de vensterbank. Of hang ze op aan een lint, zoals je dat ook met kerstkaartjes doet.

Producten
Meer informatie
Herbal Essences Intense voeding & glans shampoo en conditioner zijn er speciaal voor droog en beschadigd haar.
> Meer informatie
> Alle producten
Top 5 artikelen
Dit jaar geef je je interieur een magische... Lees de rest